Strona główna > Informacje i porady

Informacje i porady

Porady dla osób poszukujących domów i mieszkań pod Warszawą.
Informacje o nowych inwestycjach deweloperskich w okolicach Warszawy.

Nowe mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

Nowe mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

Mieszkania pod Warszawą cieszą się dużą popularnością. Deweloperzy budują nowe inwestycje, a ich oferta mieszkań na rynku pierwotnym jest bardzo szeroka i zróżnicowana.

Dom Stare Babice

Domy w Starych Babicach

Nieruchomości w Starych Babicach cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących lokum pod Warszawą. Jest to idealne miejsce dla pragnących mieszkać w otoczeniu zieleni, a zarazem doceniających bliskość i szybki dojazd do Warszawy.

budownictwo ekologiczne

Budownictwo ekologiczne

Budownictwo ekologiczne cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród nabywców nowych domów i mieszkań. Zastosowanie proekologicznych rozwiązań nie tylko jest zgodne z naturą, ale pozwala na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji.

Mieszkania Ożarów Mazowiecki

Mieszkania Ożarów Mazowiecki – rynek pierwotny

Dzięki dużemu popytowi oraz niższym cenom mieszkań niż w stolicy, rynek mieszkaniowy stale się rozwija w tej części województwa mazowieckiego. Głównie poszukiwane są nowe mieszkania na cichych i kameralnych osiedlach. Bardzo dobrą lokalizacją jest Ożarów Mazowiecki.

Willa Kwirynów etapy 1-4

Deweloperzy pod Warszawą

Decydując się na zakup mieszkania lub domu na rynku pierwotnym nabywcy stają przed pytaniem, jak wybrać dobrego i sprawdzonego dewelopera. Na rynku pierwotnym istnieje bardzo wiele firm, dlatego wybierając dewelopera należy wziąć pod uwagę wiele czynników.

Budownictwo energooszczędne

Budownictwo energooszczędne

W ostatnich latach budownictwo energooszczędne zyskuje coraz większą popularność i zainteresowanie wśród nabywców nowych domów i mieszkań. Stanowi odpowiedź technologiczną na ciągły wzrost cen energii elektrycznej i cieplnej.

Duże mieszkania pod Warszawą

Duże mieszkania pod Warszawą

Jakie są zalety kupna dużego mieszkania pod Warszawą? Wiele osób rozważając decyzję o zakupie nowego mieszkania staje przed wyborem: czy w tej samej cenie kupić małe mieszkanie w Warszawie, czy duże mieszkanie w jednej z pobliskich miejscowości.