Strona główna > Informacje i porady

Informacje i porady

Porady dla osób poszukujących domów i mieszkań pod Warszawą.
Informacje o nowych inwestycjach deweloperskich w okolicach Warszawy.

Nowe mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

Nowe mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

Mieszkania pod Warszawą cieszą się dużą popularnością. Deweloperzy budują nowe inwestycje, a ich oferta mieszkań na rynku pierwotnym jest bardzo szeroka i zróżnicowana.

Dom Stare Babice

Domy w Starych Babicach

Nieruchomości w Starych Babicach cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących lokum pod Warszawą. Jest to idealne miejsce dla pragnących mieszkać w otoczeniu zieleni, a zarazem doceniających bliskość i szybki dojazd do Warszawy.

budownictwo ekologiczne

Budownictwo ekologiczne

Budownictwo ekologiczne cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród nabywców nowych domów i mieszkań. Zastosowanie proekologicznych rozwiązań nie tylko jest zgodne z naturą, ale pozwala na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji.

Mieszkania Ożarów Mazowiecki

Mieszkania Ożarów Mazowiecki – rynek pierwotny

Dzięki dużemu popytowi oraz niższym cenom mieszkań niż w stolicy, rynek mieszkaniowy stale się rozwija w tej części województwa mazowieckiego. Głównie poszukiwane są nowe mieszkania na cichych i kameralnych osiedlach. Bardzo dobrą lokalizacją jest Ożarów Mazowiecki.

Deweloperzy pod Warszawą

Deweloperzy pod Warszawą

Decydując się na zakup mieszkania lub domu na rynku pierwotnym nabywcy stają przed pytaniem, jak wybrać dobrego i sprawdzonego dewelopera. Na rynku pierwotnym istnieje bardzo wiele firm, dlatego wybierając dewelopera należy wziąć pod uwagę wiele czynników.

Budownictwo energooszczędne

Budownictwo energooszczędne

W ostatnich latach budownictwo energooszczędne zyskuje coraz większą popularność i zainteresowanie wśród nabywców nowych domów i mieszkań. Stanowi odpowiedź technologiczną na ciągły wzrost cen energii elektrycznej i cieplnej.

Duże mieszkania pod Warszawą

Duże mieszkania pod Warszawą

Jakie są zalety kupna dużego mieszkania pod Warszawą? Wiele osób rozważając decyzję o zakupie nowego mieszkania staje przed wyborem: czy w tej samej cenie kupić małe mieszkanie w Warszawie, czy duże mieszkanie w jednej z pobliskich miejscowości.