Strona główna > Informacje i porady > Domy w Starych Babicach

Domy w Starych Babicach

Dom Stare Babice

Nieruchomości w Starych Babicach cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących lokum pod Warszawą. Zakup domu w Starych Babicach jest dobrą inwestycją dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Jest to idealne miejsce dla pragnących mieszkać w otoczeniu zieleni, a zarazem doceniających bliskość i szybki dojazd do Warszawy.

Dom w Starych Babicach – rynek pierwotny

Rozważając zakup domu w Starych Babicach warto przyjrzeć się naszej inwestycji:
Zielony Zaułek

  • Jest to zespół trzech domów dwulokalowych realizowany z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i materiałów.
  • Domy mają przemyślany rozkład pomieszczeń.
  • Inwestycja jest usytuowana przy granicy z Lipkowem.

Stare Babice – infrastruktura

W Starych Babicach znajduje się bogata infrastruktura handlowo-usługowa. Znajdziemy tu sklepy, piekarnie, cukiernie, gastronomię, Dom Kultury i wiele punktów usługowych: salony fryzjerskie, warsztaty samochodowe, stację diagnostyczną czy lecznicę weterynaryjną. Na terenie Starych Babic znajduje się również bardzo dobra infrastruktura oświatowa – szkoły i przedszkola.

Dojazd do Warszawy

Wiele z osób chcących kupić dom w Starych Babicach zastanawia się nad dojazdem do Warszawy. Odległość nie jest duża, ponieważ Stare Babice położone są zaledwie 13 kilometrów na zachód od centrum Warszawy. Miejscowość leży na terenie gminy Stare Babice w powiecie warszawskim zachodnim i jest doskonale skomunikowana z Warszawą.

Mieszkańcy korzystający z komunikacji publicznej mają bezpośredni dojazd autobusem do dzielnic Warszawy – na Wolę, Młociny, Bemowo. Szybki dojazd samochodem ze Starych Babic do Warszawy zapewnia pobliska trasa S8. Tak więc dojazd do pracy w Warszawie, do kin, teatrów, galerii handlowych i wielu innych miejsc nie powinien sprawiać większego problemu. Stare Babice są też dobrze skomunikowane z okolicznymi miejscowościami m.in.: Łomiankami i Ożarowem Mazowieckim.

Stare Babice – okolica

Kupując dom w Starych Babicach będziemy otoczeni przyrodą i spokojną okolicą. Bliskość Puszczy Kampinoskiej zapewnia mieszkańcom dostęp do pięknych terenów zielonych. To wspaniała lokalizacja dla miłośników przyrody, dla rodzin z dziećmi, a także osób lubiących spędzać aktywnie wolny czas. W okolicy można znaleźć polany rekreacyjne, miejsca wypoczynku czy stajnie dla koni.