Strona główna > Informacje i porady > Nowe mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

Nowe mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

Nowe mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

Rynek nowych mieszkań na sprzedaż pod Warszawą stale się rozwija i cieszy się coraz większą popularnością wśród nabywców. Kupujący poszukują mieszkań zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym.
Deweloperzy budują nowe inwestycje pod Warszawą, a ich oferta mieszkań na rynku pierwotnym jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Dostępne są zarówno mieszkania małe jak i mieszkania o dużym metrażu. W wielu przypadkach klienci mają możliwość wyboru, czy chcą kupić mieszkanie w stanie deweloperskim, czy zamówić wykończenie mieszkania pod klucz.

Podwarszawskie miejscowości

Podwarszawskie miejscowości są doskonale skomunikowane z Warszawą. Dojazd do Warszawy zajmuje przeważnie około 15-20 minut. Miejscowości te oferują swoim mieszkańcom znakomitą infrastrukturę. Znajdują się w nich szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, sklepy, restauracje oraz wiele punktów usługowych. Mieszkania pod Warszawą są doskonałym wyborem dla osób pragnących żyć w otoczeniu zieleni, w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

Nowe mieszkania pod Warszawą

Przykładem nowych mieszkań na sprzedaż pod Warszawą są osiedla: Magenta, Magenta 2 i Borzęcin.
Osiedle Borzęcin zlokalizowane jest w miejscowości Borzęcin Duży, która znajduje się w Gminie Stare Babice. Położona jest zaledwie 20 kilometrów od centrum Warszawy w sąsiedztwie Bemowa, Starych Babic i Ożarowa Mazowieckiego. Na Osiedlu Borzęcin w sprzedaży dostępne są mieszkania od 34 m2 do 79,4 m2. Wraz z zakupem mieszkania należy dokonać zakupu miejsca parkingowego w garażu lub naziemnego miejsca parkingowego. W ofercie dostępne są także komórki lokatorskie. W sąsiedztwie osiedla znajduje się szkoła, przychodnia zdrowia, sklep oraz przystanek autobusowy.
Osiedle Magenta znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, położonym na zachód od Warszawy. Stąd dojazd do stolicy zajmuje około 20 minut. Ożarów Mazowiecki oferuje mieszkańcom doskonałą infrastrukturę. Na terenie miasta znajdują się przedszkola, szkoły, przychodnie zdrowia, apteki, sklepy, korty tenisowe, basen, boiska. Do Ożarowa Mazowieckiego dojeżdżają autobusy komunikacji miejskiej oraz kolej. Na Osiedlu Magenta dostępne są mieszkania na sprzedaż od 54,4 m do 80.19 m. Osiedle położone jest w otoczeniu domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej. Inwestycja składa się z domów szeregowych, w których dostępne są mieszkania. Do każdego mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe.
Wszystkie nowe mieszkania na sprzedaż pod Warszawą możecie Państwo znaleźć na naszej stronie w zakładce Inwestycje aktualne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.