Strona główna > Informacje i porady > Duże mieszkania pod Warszawą

Duże mieszkania pod Warszawą

Rozważając decyzję o zakupie nowego mieszkania wiele osób staje przed wyborem: czy w tej samej cenie kupić małe mieszkanie w Warszawie, czy duże mieszkanie w jednej z pobliskich miejscowości.

Zalety kupna dużego mieszkania pod Warszawą

  • w takiej samej cenie możemy kupić dużo większy metraż niż w stolicy
  • podwarszawskie miejscowości oferują osiedla z dala od wielkomiejskiego zgiełku, położone w cichym i spokojniejszym otoczeniu
  • łatwiejszy i szybszy dostęp do terenów zielonych
  • dojazd z podwarszawskich miejscowości do centrum Warszawy często jest szybszy niż dojazd z jednego końca Warszawy na drugi, bądź porównywalny z dojazdem z innych części miasta do centrum
  • możliwość połączenia pracy w Warszawie z mieszkaniem w dużym mieszkaniu położonym w cichej i spokojnej okolicy.

Duże mieszkania w Ożarowie Mazowieckim

Decydując się na kupno mieszkania pod Warszawą warto rozważyć lokalizację w Ożarowie Mazowieckim. Znajdują się tam dwie z naszych inwestycji mieszkaniowych – Osiedle Magenta oraz Osiedle Magenta II (przedłużenie etapu pierwszego). Na osiedlu znajdują się miedzy innymi duże mieszkania zapewniające wygodę i komfort życia dla całej rodziny. Układ pomieszczeń w mieszkaniach jest bardzo dobrze przemyślany i rozplanowany.

duże mieszkania pod Warszawą

Wiele osób rozważających zakup mieszkania pod Warszawą zastanawia się na standardem inwestycji. Tu należy wyraźnie podkreślić, że nowe podwarszawskie osiedla nie odbiegają w żaden sposób standardem od osiedli budowanych w Warszawie.

Ożarów Mazowiecki jest jedną z miejscowości, które są doskonale skomunikowane z Warszawą. Mieszkańcy mają zapewnioną bardzo dobrą infrastrukturę. Na terenie miasta znajduje się wiele sklepów, punktów usługowych, przedszkoli, szkół, przychodni medycznych i innych miejsc użyteczności publicznej.