Zaciszny Lipków 2

Zaciszny Lipków 2 to nowoczesne osiedle, usytuowane we wsi Lipków w otulinie Kampinosu. Z dala od zgiełku miasta budujemy domy jednorodzinne dwulokalowe, tzw. bliźniaki.
Prosta bryła, ponadczasowa kolorystyka – połączenie białego i grafitowego z panelami drewnopodobnymi, duże okna zapewniające doskonałe oświetlenie wnętrz zapraszają Państwa do zamieszkania. Zaprojektowaliśmy domy z myślą o komforcie życia Mieszkańców. Parter to strefa dzienna. Duży salon z jadalnią i kuchnią są sercem domu. Na parterze jest również spiżarnia i toaleta. Na piętrze wygospodarowane zostały cztery sypialnie, dwie łazienki i garderoba. Dodatkową przestrzenią użytkową jest bardzo duże poddasze, na które komfortowy dostęp zapewnia pełnowymiarowa klatka schodowa

Przedstawione na stronie internetowej www.namidevelopment.pl wizualizacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji.

Plan osiedla

Oferta

Uwaga – przedstawione informacje cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Adres inwestycji