Zielony Zaułek

W sąsiedztwie Warszawy, tuż przy Kampinosie, z odwiedzającymi Państwa sarnami i łosiami: witamy w inwestycji Zielony Zaułek w Starych Babicach.
Projekt Zielony Zaułek to zespół trzech domów dwulokalowych, zlokalizowany przy ul. Zielony Zaułek w Starych Babicach, tuż przy granicy z malowniczym Lipkowem.
Podstawowe zalety naszej inwestycji to bardzo atrakcyjna lokalizacja oraz nowoczesny projekt, realizowany z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i technologii. W Starych Babicach odnajdziecie Państwo pełną infrastrukturę oświatową (przedszkola oraz cieszące się bardzo dobrą opinią szkoły podstawowe) i bogatą ofertę handlowo-usługową. Stare Babice są bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą, zarówno w zakresie komunikacji samochodowej, jak i komunikacji publicznej, z bezpośrednim połączeniem do metra.
Nasza inwestycja to świetna propozycja dla osób poszukujących komfortowych warunków mieszkaniowych w niebanalnej, zacisznej lokalizacji, a jednocześnie w bezpośredniej bliskości Warszawy.

Inwestycja w budowie, pozwolenie na użytkowanie – maj 2025.

Przedstawione na stronie internetowej www.namidevelopment.pl wizualizacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji.

Plan osiedla

Oferta

Adres inwestycji