Zaciszny Lipków

Zaciszny Lipków to nowoczesne osiedle usytuowane we wsi Lipków w otulinie Kampinosu. Z dala od zgiełku miasta budujemy domy jednorodzinne dwulokalowe, tzw. bliźniaki.
Prosta bryła, ponadczasowa kolorystyka – połączenie białego i grafitowego z panelami drewnopodobnymi, duże okna zapewniające doskonałe oświetlenie wnętrz zapraszają Państwa do zamieszkania. Zaprojektowaliśmy domy z myślą o komforcie życia Mieszkańców.
Parter, to strefa dzienna. Duży salon z jadalnią i kuchnią są sercem domu. Zaplanowany został tu również gabinet, mogący być pokojem gościnnym i mała łazienka z toaletą. Piętro, to 3 lub 4 sypialnie (w zależności od domu), łazienka i pralnia. Do wykorzystania jest również poddasze, na które prowadzi pełna klatka schodowa.
Odbiory techniczne i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie lokali z etapów 1, 2 i 3 planowane jest na czwarty kwartał 2021 roku.

Ostatni, czwarty etap, to unikatowy budynek w zabudowie bliźniaczej, położony na pięknej i ustronnej działce. Utrzymany w architekturze poprzednich etapów, wyjątkowo komfortowy i przestrzenny. Bazując na najlepszych doświadczeniach, parter jest typową strefą dzienną, wraz z wydzieloną garderobą na odzież wierzchnią i spiżarnią. Na piętrze, wygospodarowane zostały cztery sypialnie, dwie łazienki, garderoba główna i osobna pralnia. Dodatkową przestrzenią użytkową jest bardzo duże poddasze, na które komfortowy dostęp zapewnia pełnowymiarowa klatka schodowa. Mając do dyspozycji sporą działkę, zdecydowaliśmy, aby zastosować typowe dla ekskluzywnego budownictwa rozwiązanie: połączenie domów tylko ścianami garażowymi. Odbiór techniczny planowany jest na grudzień 2022 roku.

Lokalizacja w odległości paru kilometrów od dzielnicy Warszawa Bemowo, zapewnia kameralną atmosferę dającą odpocząć od zgiełku miasta. Z drugiej strony, dojazd do każdej dzielnicy w Warszawie jest szybki i komfortowy: czy też samochodem (odległość zaledwie paru minut jazdy samochodem od Autostradowej Obwodnicy Warszawy) czy komunikacją zbiorową (mniej niż 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego i bezpośrednie połączenie z linią metra M2, przystanek Metro Księcia Janusza).

Plan osiedla

Oferta

Adres inwestycji