Pełna oferta wykończenia pod klucz

Zakup i urządzenie własnego mieszkania czy domu to wyjątkowa chwila i w NAMI Development doskonale o tym wiemy.
Wiemy także, że marzenia o wyglądzie i aranżacji a także oczekiwania z tym związane, rozbijają się o przyziemność związaną z wykańczaniem wnętrz, a także z brakiem czasu, wiedzy, poszukiwaniem i nadzorowaniem podwykonawców. Dlatego też nawiązaliśmy współpracę z pracownią architektury wnętrz Decoroom. Razem z naszym partnerem proponujemy kompleksowy pakiet wykończenia wnętrza Państwa nieruchomości, od projektu do gotowego do zamieszkania lokalu.
Pracownia Architektury Wnętrz Decoroom działa na rynku od 2009 roku. Jest liderem usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”.

Swoich klientów zaprasza do wyjątkowego biura połączonego z showroomem w samym centrum Warszawy. Zespół Decoroom tworzą architekci, koordynatorzy prac wykończeniowych, plus zespół obsługi klienta, który nieustannie dba o to, aby klientom dostarczać jak najwyższy, spersonalizowany poziom obsługi.
Firma współpracuje z czołowymi przedstawicielami branży wykończeniowej, a swój wizerunek w branży zbudowała dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami elementów wyposażenia wnętrz i w oparciu o opinie setek zadowolonych klientów. Rocznie realizuje około 300 projektów, posiada ogromne doświadczenie zdobyte w trakcie tych realizacji.

Największym atutem naszej oferty wykończenia pod klucz jest kompleksowość. W jednym miejscu Klienci otrzymują projekt, materiały, sprawdzoną ekipę wykończeniową i gwarancję na wykonane usługi. Wszelkie zmiany budowlane, elektryczne, sanitarne oraz zabudowy dekoracyjne, są indywidualnie ustalane i wyceniane przez architekta. Prace Projektowe rozpoczynamy od ustalenia układu funkcjonalnego mieszkania, po czym zawsze wyceniamy zmiany, które przedstawiamy – jeszcze przed podpisaniem umowy.

  • oszczędność czasu i pieniędzy
  • fachowa pomoc architekta podczas aranżacji wnętrz
  • profesjonalny nadzór nad realizacją prac wykończeniowych
  • niższy VAT: 8% zamiast 23%
  • przygotowanie wizualizacji 3D łazienki w cenie pakietu
  • wybór materiałów w showroom’ie o powierzchni ponad 300 m2, w centrum Warszawy
  • możliwość zabudowy kuchennej i meblowej

Współpracę nad projektem wnętrz opieramy na trzech pakietach: Standard, Premium i Designer. Różnią się one rodzajem materiałów wykończeniowych, aby dostosować się do oczekiwań, potrzeb i możliwości Klienta. Przy wyborze odpowiedniego pakietu zawsze służymy wsparciem doświadczonych architektów Decoroom.