Inwestycje ukończone

Domy przy szkole

Domy przy szkole to nowoczesne osiedle dziewięciu budynków w zabudowie szeregowej, mieszczące się przy ul. Polnej 21 w Starych Babicach. Architekturę domów wyróżnia nowoczesna forma, funkcjonalność oraz wysoki standard wykonania.

W każdym z dwukondygnacyjnych budynków mieszczą się dwa lokale: lokal dwupoziomowy z ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem do parkowania na zewnątrz oraz lokal na poddaszu z indywidualną, przypisaną wyłącznie do lokalu klatką schodową oraz miejscem do parkowania przed budynkiem.

Niepowtarzalny klimat Domów przy szkole tworzy z jednej strony zagospodarowane sąsiedztwo, bogata infrastruktura, a z drugiej strony bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego czy rezerwatu Łosiowe Błota.

Willa Kwirynów etapy I-IV

Cztery etapy osiedla Willa Kwirynów w Kwirynowie przy ul. Pohulanki i Agawy. Każdy z etapów inwestycji osiedla, to osobny przykład potwierdzający najwyższe kompetencje deweloperskie. W wyniku tej inwestycji powstały 34 domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, skupione na zamkniętym osiedlu. Domy charakteryzują się bardzo wysoką funkcjonalnością , wynikającą z przemyślanego projektu, a także energooszczędnością i trwałością wynikającą z zastosowania najwyższej jakości, sprawdzonych materiałów.