Inwestycje ukończone

Osiedle Magenta II

Drugi etap Osiedla Magenta jest przedłużeniem pierwszego. Zbudowaliśmy 16 domów w zabudowie szeregowej, połączonych w ciągi liczące cztery domy – w sumie 32 mieszkania. Parter to 16 mieszkań o powierzchni 54,4m2; pierwsze piętro – 16 mieszkań o powierzchni 56,4m2. Każde mieszkanie na parterze posiada własny ogródek, a mieszkania na piętrze mają duże tarasy.
Do każdego mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe.

Osiedle Magenta I

Osiedle Magenta, Etap I, zlokalizowane jest przy ul. Rubinowej w Ożarowie Mazowieckim.
Inwestycja powstała na osiedlu o charakterze podmiejskim, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych oraz nowoczesnych domów szeregowych, z dala od typowo miejskiej zabudowy i hałasu centrum miasta.
Osiedle składa się z trzech ciągów domów w zabudowie szeregowej, zawierających łącznie 11 mieszkań o powierzchni 54m2 z ogródkiem oraz 11 apartamentów na pierwszej kondygnacji o powierzchni całkowitej 125m2 (z dostępem do poddasza nieużytkowego).
Do każdego mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe.

Zaciszny Lipków

Zaciszny Lipków to nowoczesne osiedle usytuowane we wsi Lipków w otulinie Kampinosu. Z dala od zgiełku miasta zbudowaliśmy domy jednorodzinne dwulokalowe, tzw. bliźniaki.
Prosta bryła, ponadczasowa kolorystyka – połączenie białego i grafitowego z panelami drewnopodobnymi, duże okna zapewniające doskonałe oświetlenie wnętrz zapraszają Państwa do zamieszkania. Zaprojektowaliśmy domy z myślą o komforcie życia Mieszkańców.
Parter, to strefa dzienna. Duży salon z jadalnią i kuchnią są sercem domu. Zaplanowany został tu również gabinet, mogący być pokojem gościnnym i mała łazienka z toaletą. Piętro, to 3 lub 4 sypialnie (w zależności od domu), łazienka i pralnia. Do wykorzystania jest również poddasze, na które prowadzi pełna klatka schodowa.
Odbiory techniczne i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie lokali z etapów 1, 2 i 3 miały miejsce w czwartym kwartale 2021 roku.

Ostatni, czwarty etap, to unikatowy budynek w zabudowie bliźniaczej, położony na pięknej i ustronnej działce. Utrzymany w architekturze poprzednich etapów, wyjątkowo komfortowy i przestrzenny. Bazując na najlepszych doświadczeniach, parter jest typową strefą dzienną, wraz z wydzieloną garderobą na odzież wierzchnią i spiżarnią. Na piętrze, wygospodarowane zostały cztery sypialnie, dwie łazienki, garderoba główna i osobna pralnia. Dodatkową przestrzenią użytkową jest bardzo duże poddasze, na które komfortowy dostęp zapewnia pełnowymiarowa klatka schodowa. Mając do dyspozycji sporą działkę, zdecydowaliśmy, aby zastosować typowe dla ekskluzywnego budownictwa rozwiązanie: połączenie domów tylko ścianami garażowymi.
Lokalizacja w odległości paru kilometrów od dzielnicy Warszawa Bemowo, zapewnia kameralną atmosferę dającą odpocząć od zgiełku miasta. Z drugiej strony, dojazd do każdej dzielnicy w Warszawie jest szybki i komfortowy: czy też samochodem (odległość zaledwie paru minut jazdy samochodem od Autostradowej Obwodnicy Warszawy) czy komunikacją zbiorową (mniej niż 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego i bezpośrednie połączenie z linią metra M2, przystanek Metro Księcia Janusza).

Domy przy szkole

Domy przy szkole to nowoczesne osiedle dziewięciu budynków w zabudowie szeregowej, mieszczące się przy ul. Polnej 21 w Starych Babicach. Architekturę domów wyróżnia nowoczesna forma, funkcjonalność oraz wysoki standard wykonania.

W każdym z dwukondygnacyjnych budynków mieszczą się dwa lokale: lokal dwupoziomowy z ogródkiem, garażem i dodatkowym miejscem do parkowania na zewnątrz oraz lokal na poddaszu z indywidualną, przypisaną wyłącznie do lokalu klatką schodową oraz miejscem do parkowania przed budynkiem.

Niepowtarzalny klimat Domów przy szkole tworzy z jednej strony zagospodarowane sąsiedztwo, bogata infrastruktura, a z drugiej strony bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego czy rezerwatu Łosiowe Błota.

Domy przy szkole - zdjęcie 1

Willa Kwirynów etapy I-IV

Cztery etapy osiedla Willa Kwirynów w Kwirynowie przy ul. Pohulanki i Agawy. Każdy z etapów inwestycji osiedla, to osobny przykład potwierdzający najwyższe kompetencje deweloperskie. W wyniku tej inwestycji powstały 34 domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, skupione na zamkniętym osiedlu. Domy charakteryzują się bardzo wysoką funkcjonalnością , wynikającą z przemyślanego projektu, a także energooszczędnością i trwałością wynikającą z zastosowania najwyższej jakości, sprawdzonych materiałów.

Willa Kwirynów etapy 1-4